...

גוגל אדס (אדוורדס לשעבר)

ברוכים הבאים לקטגוריית  Google Ads בבלוג של מילוסלבסקי מרקטינג! כאן אנחנו משתפים תובנות חדשניות ועצות מעשיות שיעזרו לך לקחת את הקמפיינים שלכם לשלב הבא.

כפלטפורמת קידום ממומן מובילה, גוגל אדס (אדוורדס) מציעה שפע של כלים ותכונות שיעזרו לכם להתחבר לקהל היעד שלכם ולהגיע ליעדים העסקיים. ממודעות לרשת החיפוש ולרשת המדיה ועד לקמפיינים של וידאו ואפליקציות.

כאן אנחנו מכסים מגוון רחב של נושאים הקשורים לפרסום בגוגל. כולל הגדרה ואופטימיזציה של קמפיינים, מיקוד מודעות, מחקר מילות מפתח, קופירייטינג של מודעות ועוד.

בין אם אתם מפרסמים מנוסה או רק בתחילת הדרך, תמצאו עדכונים חשובים וטיפים מעשיים שיעזרו לכם להשיג את התוצאות הרצויות ולמקסם את הביצועים של הקמפיינים שלכם.

כל הפוסטים בבלוג נכתבים על ידי קמפיינרים שיש להם מומחיות עמוקה בגוגל אדס. אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי, ולכן מספקים מגוון נקודות מבט ואסטרטגיות שיעזרו לכם להתאים את מסעות הפרסום שלכם ליעדים העסקיים.

אנחנו מאמינים בפרסום מבוסס-נתונים, ומספקים לכם את הכלים והמדריכים הדרושים כדי למדוד ולנתח את הביצועים של הקמפיינים שלכם.

בין אם אתם מעוניינים להגדיל את כמות המכירות באתר, להביא יותר לידים או להגדיל חשיפה עבור המותג שלכם, הבלוג שלנו הוא המשאב הרצוי שלכם לכל מה שאתם צריכים לדעת על קידום ממומן בגוגל.

אחד המאפיינים המרכזיים של קמפיין Performance Max הוא ניתוח הביצועים בזמן אמת. הקמפיין כולל גם שימוש בכלים מתקדמים לניתוח נתונים המאפשרים הבנה מעמיקה של התנהגות המבקרים.

קמפיין Performance Max

קמפיין Performance Max הוא קמפיין שבו מבצעת גוגל ניתוח ואופטימיזציה של הביצועים בזמן אמת בהתאמה ליעדים שהוגדרו וכך מצליח להרחיב חשיפה, להגדיל המרות ולקדם את

פרסום בגוגל אדס – עדכוני אוגוסט ספטמבר 2022.

פרסום בגוגל אדס – עדכוני אוגוסט ספטמבר 2022

כדי להישאר סוכנות דיגיטל מובילה בתחומה שמספקת תוצאות אמיתיות ומשמעותיות ללקוחות שלנו, אנחנו מקפידים להישאר מעודכנים בכל חידוש ושדרוג שעולם הפרסום והזירה הדיגיטלית מציעים. כך

כמומחי דיגיטל בחברת Miloslavsky Marketing, אנו מקפידים להתעדכן בכל העדכונים העיקריים בתעשיית השיווק והקריאייטיב. אם אתה מעוניין בניהול מסעות פרסום ממומנים בגוגל, הנה כמה מהעדכונים הרלוונטיים ביותר ליולי שראינו.

ניהול קמפיינים בגוגל – עדכוני יולי 2022

מומחי הדיגיטל של מילוסלבסקי מרקטינג עוקבים אחר כל החידושים והעדכונים בעולם הפרסום והשיווק בזירה הדיגיטלית. במאמר ריכזנו עבורכם את העדכונים הכי משמעותיים מחודש יולי בכל

עצם אופיו של הפרסום באינטרנט פירושו שהוא תמיד משתנה, לכן חשוב להיות עם הכדור ולעדכן את מסעות הפרסום שלכם לעתים קרובות ככל שתוכלו. אם כן, העובדה הפשוטה שאחרים לא מעודכנים נותנת לכם יתרון על פניהם. בפוסט זה, נדון בעדכונים שקרו ביוני 2022 עבור Google Ads.

עדכוני פרסום בגוגל – יוני 2022

מערכות הפרסום בזירה הדיגיטלית מתעדכנות כל הזמן. מידי חודש אנו עדים לשינויים קטנים שעשויים לחולל הבדל משמעותי בתוצאות הפרסום. בפוסט הזה נדבר על כל העדכונים

עתיד הפרסום בגוגל שופינג – Performance Max.

עתיד הפרסום בגוגל שופינג – Performance Max

מפרסמים דרך גוגל אדס? משווקים דרך קמפיינים חכמים לשופינג?הגעתם למקום הנכון! בפוסט הזה נסקור את השינוי שבוצע במערכת גוגל פרסום. ככל הנראה, הוא עתיד להקשות

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.